23.5.12

Čokoládová tretra


Dnes, na stadioně ve Vítkovicích proběhla Čokoládová tretra, s rekorním počtem účastníků. I z našeho klubu jsme tam měli své zástupce. Já se na start postavil mezi prvními, protože začínal závod s dětmi v kočárku. Vezl jsem svoji vnučku Viktorku. Bohužel, hned na startu jsem zaspal a jako obvykle doběhl na posledním místě. Pak nastoupila Jana Boháčová se svým synem Vojtou a hned po ní běžel Jindra Čáp se synem Adámkem. Všichni jsme stali na startovní čáře 100 m. Potom v závodě na 60 m vystartovala Lucka, dcera Radky Miturové. Právě tento závod odstartoval Bolt, na kterého se muselo čekat přes 20 minut. Moje vnučka Terezka to nemohla pochopit, ptala se mě jak je to možné že, Bolt je nejrychlejší na planetě a nestihne to. V cíli se fotil s malýma holkama a rozděloval 10 kg čokoládu. Pak startovní pistoli převzal Honza Železný. Na start 60 m se postavil další můj vnuk Tadeáš. Po 20 m spadl a do cíle doběhl v doprovodu mamky. Dále běžely děcka od Ivy Pachtové. Moje starší vnučka Terezka, běžela 200 m
v našem oddílovém dresu. Také Petra Pastorová dovezla dva syny. Nejmladší běžel 300 m a umístil se celkově na 3. místě. Starší syn v závodě na 600 m vyhrál s velkým náskokem. Oba, jako jediní se postaví znovu na start na Zlaté tretře, kde ještě jednou poběží v předprogramu.

1 komentář:

nadiejaana řekl(a)...

Slots & Live Dealer Gaming at JTM Hub
JTM's games include jackpots, scratch games, and classic card 충주 출장샵 games. 안동 출장안마 We're proud to announce 대구광역 출장샵 our 논산 출장마사지 new slots and live dealer gaming 삼척 출장마사지 tables.