15.4.12

Víkendové závody

Rybnik 15 km
V Rybniku se běžel další závod do Česko - Polského poháru RYBOST závod na 15 km. Za deštivého počasí se na start postavili opět naši závodníci. První z našich doběhli Tomáš Mrajca, za ním doběhl Matěj Svozil v dobrovodu otce Libora. Překvapivě se na startu objevili také Karviňáci, kteří někteří běželi poprvé.

Hranická dvacítka
Na Hranické dvacítce jsme měli zastoupení a to Alfonse Vytiska 1:26:54. Josefa Šitku 1:29:34 a Vladimíra Peřinu 1:33:50 hod.

Běh Hrádkem
Závod zařazený do MBP. Na hlavní závod se sešlo 74 startujících. Škoda že tento závod kolidoval s několika závody. Ale i zde jsme měli své zastoupení. Nejlepší byl Roman Slowioczek který 8 km trať zvládl za 31:33, Pavel Pivko 35:19, Roman Bartoň 37:10 a Josef Smola 39:11 min. Celkovým vítězem se stal Petr Lukeš ze Slezanu FM 26:06 min.

Bolatice
Tam snad od nás nikdo neběžel.

K tomu Pardubice, Ocelácká přípravka sice není závod, ale trénink ... na jeden víkend akcí až moc.