24.12.11

Štědrodenní běh v Jilešovicích

Rok uplynul jako voda a opět jsme se sešli na Štědrodenním běhu v Jilešovicích. Celkovým vítězem se stal Vojtěch Schreider 13:03 před Markem Zemanem 13:04 min., kde se rozhodovalo až v závěru. V ženách bylo umístění stejné jako včera. Zvítězila Tamara Stonová 14:41 před Katkou Bluchovou 15:16 min. Z našich byl nejlepší Petr Brož 14:46, Jarda Hrabuška 15:40, který vyhrál svoji kategorii. Radovan Rudický 16:32 a jako jediná naše žena Ivana Zbořilová 16:33, Václav Procházka taky vyhrál svoji kategorii časem 17:45, Jiří Brož 21:32 min. Poprvé běželi dva naši noví členové a to Jiří Kruliš 17:49, Hrbáč Jiří 18:06. Celkem proběhlo cílem 55 startujících a ve srovnání se včerejškem, kdy se běželo na sněhu a místy to klouzalo, tak dnes se běželo na tvrdém podkladu. Po startu hlavního závodu byl start dětské kategorie, startovalo 9 dětí. Startovali Terezka Václavková doběhla na třetím místě a Vít Zbořil na druhém místě. Po závodě, kdy se čekalo na vyhlášení výsledků, se někteří závodníci rozjeli ... některé to čekání zmohlo. Můžete se podívat na fotky.