15.11.08

Běh 17.listopadu - Kolem koupaliště - Kopřivnice.

Poslední závod Lašské běžecké ligy dnes uspořádali Irena a Robert Šádkovi z Maraton klubu Kopřivnice.
Na trať dlouhou 5km se vydalo celkem 21 závodníků. Běžely se celkem 4 okruhy na poměrně těžké zvlněné trati. Teplota byla kolem 8°C, svítilo sluníčko a vál čerstvý nárazový vítr.

Závod podle předpokladů vyhrál Aleš Miko z AK Kroměříž. Druhý skončil Pavel Michna - TJ Slezan FM a pro třetí místo si doběhl Tomáš Pop z MK Kopřivnice. V ženách s převahou zvítězila Renata Kvitová také z MK Kopřivnice.

zleva: Michna, Miko, Pop

Celkové pořadí LBL 2008: druhý Michal Keller, vítěz Pavel Michna, třetí Šádek.

Po závodě jsme se všichni vydali na celkové vyhodnocení jak závodu, tak i LBL 2008 do sportovní haly SOU na vyhlášený SAŠŮV GULASH, který opět neměl chybu.

Irena Šádková ukazuje děvčatům taneční krok pro dnešní StarDance - 90° sem, 90 stupňů tam...

Největší hvězdou dnešní akce byl však Pepíček, vnouček Josefa Kvity a syn Renaty Býmové-Kvitové