Závod zorganizovali hasiči z Jilešovic a náš klub, tentokrát pod vedením Jirky Brože, kterému asistovali Otto Seitl a Jarmila Mathonová. Z celkem devíti přítomných členů našeho týmu se na start postavilo sedm z nich. Trasa závodu vedla od hasičské zbrojnice, kolem hlučínského jezera, zpět do místa startu. Běželo se po rovině, až na závěr čekalo závodníky asi 300m těžkého stoupání. Délka tratě se upravila z avízovaných 11km na 10,5km, což odpovídá čtvrtmaratonu.
Nejlépe z našich členů zabojoval Láďa Dvorský, který nakonec získal ve své B kat. vynikající druhé místo. Jára Hrabuška se umístil na 4. místě a Vladimír Peřina na 5.místě, oba v kat. C. Erich Rinka vybojoval šesté a Jirka Brož sedmé místo, také v céčku. Václav Procházka a Otto Seitl, kteří po delší přestávce běželi desetikilometrový závod, zaběhli solidně, podle svých možností.
stále zlepšující se Láďa Dvorský se stává jedničkou našeho týmu v kat. B
Otto Seitl si vychutnává poslední metry... jako vždy s úsměvem
neúnavná organizátorka závodů, Jarmila Mathonová

.jpg)
Žádné komentáře:
Okomentovat