23.11.11

Výsledky Rybost a 9. ECOL Maratonu Energetyków

Výsledky letošního 9. ECOL Maraton Energetyków, minulých ročníků, dále průběžné výsledky poháru RYBOST po 5 a 12 bězích naleznete v rubrice Výsledky.

Witam!
W załączeniu przesyłam wyniki z odbytego w sobotę 9. ECOL Maratonu Energetyków,  wraz z wynikami łacznymi za puchary: GPE i RYBOST. Szczególnie w RYBOST proszę  zwrócić uwagę, iż kilku osobom brakuje jeszcze jednego biegu, by zostać  ostatecznie sklasyfikowanym! Gorąco namawiam te osoby, by nie przegapić ostatnich zawodów, które odbęda się 11 grudnia w Rybnickiej Kuźni, na dystansie  12 km wokół zalewu. Oczywiście wszyscy pozostali będą niemniej mile widziani na  starcie! Regulamin zawodów prześlę już wkrótce.

Dzisiaj, z tego miejsca, pragnę raz jeszcze serdecznie podziękować za udział i niesamowitą atmosferę stworzoną na Grabowni! Obyło się (przynajmniej mi się tak  wydaje:)) bez większych wpadek, a nawet pogoda nas oszczędziła, więc myśle, że  generalnie mozna przyjąć, iż było OK. Jeśli coś nie było w Waszej opinii do końca dobre, coś mogłoby być jeszcze poprawione, udoskonalone - proszę o opinię  na mojego maila. Wszelkie konstruktywne uwagi zawsze bierzemy pod uwagę i  staramy się wdrażać. Przykład - czy ktoś zauważył, że pierwszy raz nasza impreza  utraciła podtytuł "biegu o złotą agrafkę"? :):):)  Zachęcam również do wystawiania ocen naszego biegu w rankingu biegów na portalu  maratonypolskie.pl - tu oczywiście w pełnej zgodzie z Waszym rzeczywistym  postrzeganiem naszej imprezy!
No i do zobaczenia wkrótce na biegu wokół zalewu rybnickiego, lub na  którejkolwiek z kolejnych imprez RYBOST CUP!

Pozdrawiam,
Grzegorz Wnuk
SBD Energetyk Rybnik

Žádné komentáře: